Місто Львів вулиця Перфецького 2А

(068) 679 7868; (097) 547 4367

Три причини використовувати молоко як косметичний засіб

14e87b5147a7603804b0221c7c59f86d_cropped_740x460

Ребекка Форкаст, фахівець з догляду за шкірою і волоссям, підтверджує: молоко може вкрай позитивно впливати як на твою шкіру, так і на волосся.

«Кальцій, білок і вітаміни: навіть коли наші праматері не знали цих слів, вони приймали ванни з молока, мили їм волосся і вважали секретом вічної молодості. Що ж, вони були не так вже неправі. Я зібрала провідних експертів в косметології  і ми провели ряд експериментів. Я дам висловитися кожному з них », – каже Ребекка.
Річард Мерін, стиліст: «Я пропонував клієнткам обполискувати волосся молоком. Ті, хто зважилися на це, зазначили, що волосся стало більш гладким і блискучими. Цілком зрозуміло: кератин, з якого складається волосся – це білок. У молоці теж багато білка. Він заповнює порожнечі, що виникають із-за фарбувань, термоукладок і інших пошкоджень, і структура волосся поліпшується. Більш ефективне рішення – молочні маски. Білки і жири, що містяться в молоці, пом’якшують шкіру голови, роблять волосся еластичним.

Найпростіша маска, яку я раджу всім: молоко або кефір вилити на немите волосся, помасажувати шкіру голови, обернути волосся плівкою і укутати рушником. Через 30 хвилин вимити голову, як зазвичай ».

Джинджер Кінг, хімік, розробник косметологічних препаратів: «Молоко багате альфагідроксікіслотамі, всі ж чули про молочну кислоту. Вона має здатність відлущувати верхній шар клітин шкіри, таким чином вирівнюючи її і покращуючи колір, скорочуючи видимість зморшок. Я раджу вмиватися молоком після того, як ви видалили макіяж і очистили шкіру. Такий легкий вплив допоможе підтримувати якість шкіри ».

Емі Бродські, дерматолог: «Молоко – порятунок для сухої і збезводненої шкіри. Я вважаю, це один з кращих натуральних інгредієнтів, які пом’якшують, розгладжують і заспокоюють шкіру. Своїм пацієнтам я рекомендую молочні продукти як лікування: маски зі сметани, ополоскування молоком, тонізуючі коктейлі для шкіри на основі йогуртів і фруктів – результат часто краще, ніж при використанні складних хімічних формул ».