Місто Львів вулиця Перфецького 2А

(068) 679 7868; (097) 547 4367

П’ять міфів, які тобі розповідають в салоні краси: не вір!

9f025d9166092326c86d74038c046f84_cropped_740x460

1. Тобі не потрібно мелірування так часто
Більшість стилістів вважають, що при кожному фарбуванні коренів (якщо ти не змінюєш тон в цілому) тобі потрібно заново освітлювати пасма. Це не так! Грамотний колорист просто складе новий рецепт змішування тонів і завдасть на корені темніший відтінок, розтягнувши його по довжині, а вже прояснені пасма протонує іншим складом. Якщо тобі кожен раз фарбують все волосся в один тон, а потім заново роблять мелірування (Шатуш, балаяж, омбре) – задумайся про кваліфікацію майстра!

2. Тобі не потрібні відновлювальні процедури
Часто перед фарбуванням стилісти-колористи кажуть, що волосся жахливо виснажене, і, перш ніж фарбувати, їх потрібно відновити. Якщо ти сама не вважаєш, що твоє волосся погано себе почуває (а кому як не тобі це знати?), Сміливо відмовляйся. Якісні фарби самі по собі доглядають за волоссям, а якщо ти хочеш відновлювальних процедур, зроби їх вдома сама, завдавши спеціальні маски або масла.

3. Тобі не потрібно купувати всі засоби однієї марки
Витратитися стоїть на хороший шампунь. А на бальзамі, масці, укладальних засобах ти сміливо можеш економити. Саме процес якісного очищення без пересушування волосся дійсно важливий, а пом’якшувальні засоби більш бюджетних марок працюють нітрохи не гірше дорогих.

4. Тобі не потрібно стригти волосся раз на місяць
Те, що при частих стрижках волосся росте швидше – міф. Волосся, як ти знаєш, росте від кореня, і цей самий корінь поняття не має, що там відбувається з кінчиками волосся. Якщо волосся не січеться, а форма стрижки тебе влаштовує, немає ніяких причин підстригати кінчики.

5. Тобі не потрібно мити голову кожен день
Незважаючи на те що на шампунях пишуть «підходить для щоденного використання», єдина причина мити голову щодня – якщо твоє волосся швидко брудниться і втрачає вигляд. Ясна річ, якщо щодня мити волосся (особливо довге), шампунь скінчиться швидше, ти підеш за новим, і хто тут у виграші – очевидно. Тонке, кучеряве, сухе, фарбоване волосся оптимально мити через день або раз на три дні.