Місто Львів вулиця Перфецького 2А

(068) 679 7868; (097) 547 4367

Шість секретів дівчат, чиє волосся завжди виглядає ідеально

11e19e157c1719163d17991572472fb4_cropped_740x460

1. Вони стрижуться у профі
Щоб зачіска виглядала розкішно, вона повинна відповідати твоєму типажу, овалу обличчя, структурі волосся, враховувати швидкість їхнього зростання і зручні для тебе методи укладання. Професійний стиліст завжди враховує всі фактори, перш ніж запропонувати тобі нову форму або колір. Тому не економ на перукарні.

2. Вони правильно миють голову
Прохолодною водою (максимум – водою кімнатної температури) і дотримуючись послідовність: намочити волосся, налити шампунь в долоні, спінити його в долонях, нанести на корені волосся, помасажувати, швидко розподілити по всій довжині і змити. І тільки так!

3. Вони наносять кондиціонер до миття волосся
І таким чином вирішують обидві проблеми відразу: волосся буде легко розчісується, але не стане жирним і не буде швидше бруднитися. Зате буде блищати!

4. Вони очищають шкіру голови
Здорова шкіра голови – здорове волосся. Щоб якісно і безпечно очистити прикореневі зони від мікрочастинок стайлінгу, бруду, пилу та іншого сміття, раз в тиждень вони змочують ватний тампон маслом чайного дерева і, розділяючи волосся на проділ, проходяться по всій поверхні волосистої частини голови.

5. Вони рідко зачісуються
Чим менше ти смикаєш волосся – тим воно здоровіше і красивіше. Всі ці міфи про 100 розчісувань в день давно застаріли! Трихологи переконані: чим рідше ти торкаєшся до волосся, тим краще.

6. Вони вибирають органіку
Органічні фарби не тільки не шкодять волоссю, але і доглядають за ним, роблячи більш щільним, густим і блискучим. Сучасні засоби справляються із завданням не гірше, а краще хімічних, тому немає ніяких причин робити інший вибір.